Menu

U13 drenge (05)

undefined



KampprogramU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 2

August 2017

IF Bytoften
UHT
Ude
Gladsaxe skole

Lundtofte Boldklub

Lundtofte Boldklub
25. aug
Kl. 18.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Gladsaxe-Hero BK
September 2017

Lundtofte Boldklub
1. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Værløse BK

Farum BK
10. sep
Kl. 11.00
Ude
Farum Park

Lundtofte Boldklub

Lundtofte Boldklub
15. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

BSV af 2016

Slagslunde-Ganløse IF
23. sep
Kl. 10.00
Ude
KIWI-Park

Lundtofte Boldklub

Lundtofte Boldklub
29. sep
Kl. 18.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Bagsværd BK
Oktober 2017

Virum-Sorgenfri BK
6. okt
Kl. 17.30
Ude
Virum Stadion

Lundtofte Boldklub

Lundtofte Boldklub
13. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Kr. Værløse IF

KampprogramU13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 4

August 2017

Gladsaxe-Hero BK
UHT
Ude
Gladsaxe Stadion

Lundtofte Boldklub

Lundtofte Boldklub
27. aug
Kl. 11.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Virum-Sorgenfri BK
September 2017

Lundtofte Boldklub
3. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Bagsværd BK

Brøndby Strand IK
7. sep
Kl. 18.30
Ude
Langbjergskolen

Lundtofte Boldklub

Lundtofte Boldklub
17. sep
Kl. 11.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

BK Avarta

Lyngby Boldklub 1921
24. sep
Kl. 10.00
Ude
Lyngby Stadion

Lundtofte Boldklub
Oktober 2017

Lundtofte Boldklub
1. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Greve Fodbold (1)

BSV af 2016
7. okt
Kl. 10.00
Ude
Rundforbi Stadion

Lundtofte Boldklub

Lundtofte Boldklub
15. okt
Kl. 11.00
Hjemme
Lundtofte Idrætsplads

Glostrup

StillingU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bagsværd BK 1 1 0 0 3
2 Værløse BK 1 1 0 0 3
3 IF Bytoften 1 1 0 0 3
4 Gladsaxe-Hero BK 1 0 1 0 1
5 Slagslunde-Ganløse IF 1 0 1 0 1
6 Farum BK 0 0 0 0 0
7 Virum-Sorgenfri BK 0 0 0 0 0
8 Kr. Værløse IF 1 0 0 1 0
9 BSV af 2016 1 0 0 1 0
10 Lundtofte Boldklub 1 0 0 1 0

StillingU13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndby Strand IK 1 1 0 0 3
2 Gladsaxe-Hero BK 1 1 0 0 3
3 Virum-Sorgenfri BK 1 1 0 0 3
4 Bagsværd BK 0 0 0 0 0
5 BK Avarta 0 0 0 0 0
6 Glostrup 0 0 0 0 0
7 Greve Fodbold (1) 0 0 0 0 0
8 Lyngby Boldklub 1921 1 0 0 1 0
9 BSV af 2016 1 0 0 1 0
10 Lundtofte Boldklub 1 0 0 1 0

05 Træner team

Træner 05-1
profilepic
Johnny Jenfort Hansen
Træner 05-2
profilepic
Jacob Lyster
Træner
profilepic
Steen Høst-Madsen
Træner
profilepic
Rudi Alfastsen
Holdleder 05-1
profilepic
Claus Gorm Ryde

Næste kampU13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår • Pulje 2

Hjemme mod
Gladsaxe-Hero BK
25. aug
Kl. 18.00
Lundtofte Idrætsplads
U13 Drenge 8-mands 2 (05) Efterår - Pulje 2

Næste kampU13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 4

Hjemme mod
Virum-Sorgenfri BK
27. aug
Kl. 11.00
Lundtofte Idrætsplads
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår - Pulje 4

Seneste nyheder

  • 2009
    2009erne vinder JB cup
  • 2008
    2008 til Kronborg cup
  • 2001
    U-16 på sommerferie – U-17 efter sommeren
  • Fodboldskoler
    Fodboldskolen 2017 er slut
  • 2010
    2010erne - seneste nyt
  • 2002
    Sæsonen slutter for u15-2 med en sejr ved Final 4, række 4.